Odpor, vnitřní tlakový ventilátor ESEN SKV 95SKV052
Kategorie:
Ridici jednotky
Katalogový kód:
95SKV052
EAN:
Dostupnost:
NEDOSTUPNÉ
Vaše cena:
cena na dotaz
Technické parametry
OE čísla
Náhrady
Použito ve vozidlech
pocet polu:
4
napeti [V]:
12
druh provozu:
elektrický
hmotnost ( v kg ):
0,09
Záruka:
Záruka 3 roky
Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.):
✓
CITROËN
6441Q8
CITROËN/PEUGEOT
6441Q8
PEUGEOT
Foto
Název
Cena
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor CASCO CRS70012AS
skladem 3
CASCO
cena na dotaz
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor NRF 342050
skladem 7
NRF
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor TOPRAN 723 696
skladem 2
TOPRAN
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor AKS DASIS 740237N
NEDOSTUPNÉ
AKS DASIS
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor CASCO CRS70012GS
CASCO
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor ELTA AUTOMOTIVE EH1086
ELTA AUTOMOTIVE
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor ERA 665056
ERA
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor HERTH+BUSS ELPARTS 75614929
HERTH+BUSS ELPARTS
Odpor, vnitřní tlakový ventilátor METZGER AUTOTEILE 0917147
METZGER AUTOTEILE
ACR
160288
AUTOGAMMA
GA15274
CSV electronic parts
CRV9080
ELTA AUTOMOTIVE
XHR0087
SANDO
SRS700120
SANDO
SRS700121
WILMINK GROUP
WG1778263
CITROËN
C2 (JM_) 1.1 (44kW)
C2 (JM_) 1.4 (54kW)
C2 (JM_) 1.4 (55kW)
C2 (JM_) 1.4 16V (65kW)
C2 (JM_) 1.4 HDi (50kW)
C2 (JM_) 1.6 (80kW)
C2 (JM_) 1.6 HDi (80kW)
C2 (JM_) 1.6 VTS (90kW)
C2 ENTERPRISE (JG_) 1.4 HDi (50kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.1 i (44kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.1 LPG (44kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V (65kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V HDi (66kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 BiFuel (54kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (55kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 HDi (50kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V (80kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi (80kW)
C3 I (FC_, FN_) 1.6 16V HDi (66kW)
C3 II (SC_) 1.1 i (44kW)
C3 II (SC_) 1.4 (54kW)
C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) (50kW)
C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 (70kW)
C3 II (SC_) 1.6 HDi (68kW)
C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 (82kW)
C3 II (SC_) 1.6 HDi 90 (66kW)
C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 (88kW)
C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW)
C3 Pluriel (HB_) 1.4 HDi (50kW)
C3 Pluriel (HB_) 1.6 (80kW)
PEUGEOT
1007 (KM_) 1.4 (54kW)
1007 (KM_) 1.4 16V (65kW)
1007 (KM_) 1.4 HDi (50kW)
1007 (KM_) 1.6 16V (80kW)
1007 (KM_) 1.6 HDi (80kW)
605 (6B) 2.0 (84kW)
605 (6B) 2.0 (79kW)
605 (6B) 2.0 (89kW)
605 (6B) 2.0 16V (97kW)
605 (6B) 2.0 Turbo (108kW)
605 (6B) 2.0 Turbo (104kW)
605 (6B) 2.1 D (60kW)
605 (6B) 2.1 TD 12V (80kW)
605 (6B) 2.1 Turbo Diesel (80kW)
605 (6B) 2.5 Turbo Diesel (95kW)
605 (6B) 3.0 (147kW)
605 (6B) 3.0 (123kW)
605 (6B) 3.0 (123kW)
605 (6B) 3.0 SV 24 (147kW)
605 (6B) 3.0 V6 (140kW)