Osvětlení poznávací značky ABAKUS L40-210-0002LED
Kategorie:
Osvetleni SPZ
Katalogový kód:
L40-210-0002LED
Dostupnost:
skladem 1
Na skladě:
1 ks
Objednání PO-PÁ do 17.30, doručeno následujicí pracovní den
Vaše cena:
cena na dotaz
Technické parametry
OE čísla
Náhrady
Použito ve vozidlech
montovací strana:
u řidiče + u spolujezdce
Typ světla:
LED
Jednotka mnozstvi:
pár
Montáž/demontáž musí provést odborný personál!:
✓
PORSCHE
9646316200101C
ÜRO Parts
9646316200101C
PORSCHE
911 (964) 3.3 Turbo (235kW)
911 (964) 3.3 Turbo S (261kW)
911 (964) 3.6 Carrera (184kW)
911 (964) 3.6 Carrera 4 (184kW)
911 (964) 3.6 Carrera RS (191kW)
911 (964) 3.6 Turbo (265kW)
911 (993) 3.6 Carrera (200kW)
911 (993) 3.6 Carrera (210kW)
911 (993) 3.6 Carrera 4 (200kW)
911 (993) 3.6 Carrera 4 (210kW)
911 (993) 3.6 Turbo 4 (300kW)
911 (993) 3.6 Turbo GT2 (316kW)
911 (993) 3.6 Turbo GT2 4 (331kW)
911 (993) 3.6 Turbo GT2 4 (316kW)
911 (993) 3.8 Carrera (221kW)
911 (993) 3.8 Carrera (210kW)
911 (993) 3.8 Carrera 4 (221kW)
911 (993) 3.8 Carrera 4 (210kW)
911 (993) 3.8 Carrera RS (221kW)
911 (996) 3.4 Carrera (235kW)
911 (996) 3.4 Carrera (221kW)
911 (996) 3.4 Carrera 4 (235kW)
911 (996) 3.4 Carrera 4 (221kW)
911 (996) 3.6 Carrera (235kW)
911 (996) 3.6 Carrera 4 (235kW)
911 (996) 3.6 Carrera 4S (254kW)
911 (996) 3.6 Carrera S (254kW)
911 (996) 3.6 GT2 (340kW)
911 (996) 3.6 GT2 (355kW)
911 (996) 3.6 GT3 (280kW)
911 (996) 3.6 GT3 (265kW)
911 (996) 3.6 Turbo 4 (309kW)
911 (996) 3.6 Turbo 4S (331kW)
911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera (200kW)
911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera (210kW)
911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera 4 (200kW)
911 Kabriolet (993) 3.6 Carrera 4 (210kW)
911 Kabriolet (993) 3.8 Carrera (210kW)
911 Kabriolet (993) 3.8 Carrera (221kW)
911 Kabriolet (993) 3.8 Carrera 4 (221kW)
911 Kabriolet (993) 3.8 Carrera 4 (210kW)
911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera (235kW)
911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera (221kW)
911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera 4 (221kW)
911 Kabriolet (996) 3.4 Carrera 4 (235kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 Carrera (235kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 Carrera 4 (235kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 Carrera 4S (254kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 Carrera S (254kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 S (331kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 Turbo 4 (309kW)
911 Kabriolet (996) 3.6 Turbo 4S (331kW)
911 Targa (993) 3.6 Carrera (210kW)
911 Targa (993) 3.8 Carrera (221kW)
911 targa (996) 3.6 (235kW)
968 3.0 (176kW)
968 3.0 Turbo S (224kW)
968 Kabriolet 3.0 (176kW)
BOXSTER (986) 2.5 (150kW)
BOXSTER (986) 2.7 (168kW)
BOXSTER (986) 2.7 (155kW)
BOXSTER (986) 2.7 (162kW)
BOXSTER (986) S 3.2 (191kW)
BOXSTER (986) S 3.2 (196kW)
BOXSTER (986) S 3.2 (185kW)