Těsnění, hlava válce HERTH+BUSS JAKOPARTS J1251120
Kategorie:
Tesneni pod hlavu motoru
Katalogový kód:
J1251120
EAN:
Dostupnost:
NEDOSTUPNÉ
Vaše cena:
cena na dotaz
Technické parametry
OE čísla
Náhrady
Použito ve vozidlech
Ke stažení
Materiál:
kov
Tloušťka[mm]:
0,9
vývrt válce (v mm):
89,1
NISSAN
11044-VK500
RENAULT TRUCKS
Foto
Název
Cena
Těsnění, hlava válce AJUSA 10160200
skladem 3
AJUSA
cena na dotaz
Těsnění, hlava válce CORTECO 415553P
skladem 2
CORTECO
Těsnění, hlava válce ELRING 715.360
skladem 2
ELRING
Těsnění, hlava válce KAMOKA 8701261
skladem 3
KAMOKA
Těsnění, hlava válce VICTOR REINZ 61-53635-00
VICTOR REINZ
Těsnění, hlava válce BGA CH0599
NEDOSTUPNÉ
BGA
Těsnění, hlava válce FAI AutoParts HG1827
FAI AutoParts
Těsnění, hlava válce LUCAS LEG0071CH
LUCAS
A.Z. Meisterteile
AZMT-52-021-1881
GLASER
H01078-00
HAVAM
PK42470
LYNXAUTO
SH-0974
MAGNETI MARELLI
MASUMA
MD-02038S
MEC-DIESEL
870691
MEC-DIESEL
873001
NE
OSSCA
RED-LINE
34NI108
RIDEX
318G0273
Stark
SKGCH-0470273
NISSAN
CABSTAR (F24M, F24W) 28.11 DCI, 32.11 DCI, 35.11 DCI 2.5 (F24M) (81kW)
CABSTAR (F24M, F24W) 28.12 DCI, 32.12 DCI, 34.12 DCI, 35.12 DCI 2.5 (F24M) (90kW)
CABSTAR (F24M, F24W) 35.13 DCI, 45.13 DCI 2.5 (F24M) (96kW)
CABSTAR (F24M, F24W) 35.14 DCI, 45.14 DCI 2.5 (F24M) (100kW)
CABSTAR (F24M, F24W) 35.15 DCI, 45.15 DCI 3.0 (F24M) (110kW)
NAVARA (D22) 2.5 D 4x4 (98kW)
NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi (120kW)
NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi (106kW)
NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (126kW)
NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (106kW)
NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (128kW)
NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) (140kW)
NAVARA NP300 valník/podvozek (D40) 2.5 dCi 4WD (106kW)
NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi (98kW)
NP300 PICKUP (D22) 2.5 dCi 4x4 (98kW)
PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi (128kW)
PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (120kW)
PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (128kW)
PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (126kW)
PICK UP (D22) 2.5 dCi 4WD (98kW)
PICK UP (D22) 2.5 Di (98kW)
RENAULT TRUCKS
MAXITY 110.28 (81kW)
MAXITY 110.28 (81kW)
MAXITY 110.32 (81kW)
MAXITY 110.32 (81kW)
MAXITY 110.35 (81kW)
MAXITY 110.35 (81kW)
MAXITY 120.35 (88kW)
MAXITY 120.35 (88kW)
MAXITY 130.35 (96kW)
MAXITY 130.35 (96kW)
MAXITY 130.45 (96kW)
MAXITY 130.45 (96kW)
MAXITY 140.35 (103kW)
MAXITY 140.35 (103kW)
MAXITY 140.45 (103kW)
MAXITY 140.45 (103kW)
MAXITY 150.35 (110kW)
MAXITY 150.35 (110kW)
MAXITY 150.45 (110kW)
MAXITY 150.45 (110kW)