Těsnicí kroužek hřídele, náboj kola CORTECO 12017269B
Kategorie:
Tesnici krouzek
Katalogový kód:
12017269B
EAN:
Dostupnost:
NEDOSTUPNÉ
Vaše cena:
cena na dotaz
Technické parametry
OE čísla
Použito ve vozidlech
montovací strana:
zadní náprava
Materiál:
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
Vnějżí průměr [mm]:
65
vnitřní průměr [mm]:
38
vyska ( v mm ):
8
protiprachová ochrana:
s těsněním proti prachu
Typ závitu:
stridava sroubovice
VOLVO
VOLVO
740 (744) 2.0 (86kW)
740 (744) 2.0 (76kW)
740 (744) 2.0 (118kW)
740 (744) 2.0 (89kW)
740 (744) 2.0 (120kW)
740 (744) 2.0 (110kW)
740 (744) 2.0 GLE (103kW)
740 (744) 2.0 GLE (85kW)
740 (744) 2.0 Turbo (114kW)
740 (744) 2.3 (86kW)
740 (744) 2.3 (85kW)
740 (744) 2.3 (95kW)
740 (744) 2.3 (117kW)
740 (744) 2.3 (111kW)
740 (744) 2.3 (83kW)
740 (744) 2.3 (84kW)
740 (744) 2.3 (96kW)
740 (744) 2.3 (114kW)
740 (744) 2.3 Turbo (115kW)
740 (744) 2.3 Turbo (121kW)
740 (744) 2.3 Turbo (140kW)
740 (744) 2.3 Turbo (134kW)
740 (744) 2.4 Diesel (60kW)
740 Kombi (745) 2.0 (86kW)
740 Kombi (745) 2.0 (76kW)
740 Kombi (745) 2.0 (89kW)
740 Kombi (745) 2.0 (82kW)
740 Kombi (745) 2.3 (114kW)
740 Kombi (745) 2.3 (83kW)
740 Kombi (745) 2.3 (111kW)
740 Kombi (745) 2.3 (84kW)
740 Kombi (745) 2.3 (96kW)
740 Kombi (745) 2.3 (96kW)
740 Kombi (745) 2.3 (117kW)
740 Kombi (745) 2.3 (85kW)
740 Kombi (745) 2.3 Turbo (134kW)
740 Kombi (745) 2.3 Turbo (140kW)
740 Kombi (745) 2.3 Turbo (115kW)
740 Kombi (745) 2.3 Turbo (121kW)
740 Kombi (745) 2.4 Diesel (60kW)
740 Kombi (745) 2.4 TD Interc. (90kW)
740 Kombi (745) 2.4 Turbo-Diesel (80kW)
760 (704, 764) 2.3 (121kW)
760 (704, 764) 2.3 (127kW)
760 (704, 764) 2.3 Turbo (134kW)
760 (704, 764) 2.3 Turbo (127kW)
760 (704, 764) 2.4 TD Interc. (85kW)
760 (704, 764) 2.4 TDiC (90kW)
760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (80kW)
760 (704, 764) 2.4 Turbo Diesel (82kW)
760 (704, 764) 2.8 (105kW)
760 (704, 764) 2.8 (115kW)
760 (704, 764) 2.8 (125kW)
760 (704, 764) 2.8 (764) (108kW)
760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo (115kW)
760 Kombi (704, 765) 2.3 Turbo (134kW)
760 Kombi (704, 765) 2.4 D (60kW)
760 Kombi (704, 765) 2.4 TD Interc. (765) (85kW)
760 Kombi (704, 765) 2.4 TDiC (90kW)
760 Kombi (704, 765) 2.8 (765) (115kW)
760 Kombi (704, 765) 2.8 (765) (105kW)
780 (782) 2.4 D (90kW)
780 (782) 2.9 (108kW)
780 (782) 2.9 (115kW)